Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Sylwia Żmijewska-Kwiręg

dyrektorka programowa sylwia.zmijewska-kwireg@ceo.org.pl

Kieruje działem „Szkoła ucząca się”. Wspólnie z zespołem rozwija program, zwłaszcza w zakresie upowszechniania współpracy nauczycieli i dyrektorów oraz rozwijania przywództwa edukacyjnego. Inicjuje nowe kierunki, które wzmacniają codzienną pracę tychże. Organizuje spotkania uczące dla pracowników CEO i różne formy rozwojowe. Jest członkinią zarządu Fundacji.

Czytaj więcej Zwiń

Jest nauczycielką wiedzy o społeczeństwie, twórczynią programów nauczania i podręczników, współautorką programów kompleksowego wspomagania szkół oraz materiałów dydaktycznych i eksperckich publikacji. Certyfikowana trenerka, tutorka i mentorka programów CEO i innych organizacji pozarządowych. Absolwentka programu „Liderzy PAFW”. Współpracuje z różnymi instytucjami, którym z edukacją jest po drodze, m.in. Ośrodkiem Rozwoju Edukacji, Centrum Nauki Kopernik, Fundacją EFC. 

Z CEO związana od 2001 roku.

Moje artykuły

Ocenianie kształtujące. Czyli szansa na rozwój ucznia i nauczyciela (cz. 2)

Sylwia Żmijewska-Kwiręg
Czytaj więcej

Ocenianie kształtujące. Czyli szansa na rozwój ucznia i nauczyciela (cz. 1)

Sylwia Żmijewska-Kwiręg
Czytaj więcej
Nauczycielki siedzą przy wspólnym stole. Jedna z nich pisze na plakacie, reszta się przygląda.

Nowa wizja edukacji. Przyszłość uczenia (się)

Sylwia Żmijewska-Kwiręg
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku