Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Co możemy wspólnie zrobić?

Stworzymy program dla szkół

Zaprojektujemy go dla Ciebie tak, by realizował Twoje cele, ale jednocześnie odpowiadał na potrzeby szkół. Ważne, by dotyczył obszaru, w którym już działamy.
Zaangażujemy do działania nauczycieli, dyrektorów i rodziców z nawet 1000 szkół z całej Polski. Z nami realnie pomożesz im kształtować odpowiedzialną postawę, rozwijać kompetencje oraz zdobywać wiedzę.

Opracujemy materiały edukacyjne

Ty określisz temat, który jest związany z naszą działalnością i interesujący dla Ciebie. My przygotujemy wysokiej jakości materiały edukacyjne z nim związane.
Format jest dowolny! Mogą to być scenariusze zajęć, karty pracy, narzędzia dla uczniów, plakaty lub przewodniki dla nauczycieli. Ważne, by pomagały w realizacji Twojej kampanii edukacyjnej i zachęcały do działania.

Przeprowadzimy działania komunikacyjne

Razem ustalimy przekazy oraz dobierzemy najbardziej adekwatne sposoby, by dotrzeć z nimi do odbiorców.
Codziennie mamy kontakt z kilkoma tysiącami nauczycieli oraz dyrektorów w całej Polsce. Dobrze znamy tę grupę i wiemy, w jaki sposób komunikować się z nimi, by było to skuteczne. Kampania, którą przeprowadzisz z nami, zapewni Ci realne zasięgi.

Zorganizujemy szkolenie dla nauczycieli

Osoby, które same zajmują się edukacją, wiele wymagają od szkolenia. Z nami spełnisz ich oczekiwania.
Szkolimy nauczycieli i dyrektorów od niemal 30 lat. W naszym zespole pracują osoby z odpowiednią charyzmą, wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Zrealizujemy kurs internetowy

Kurs, który wspólnie z Tobą opracujemy, dostarczy uczestnikom nowych metod i wiedzy potrzebnej do skutecznego nauczania.
Kurs zaprojektujemy tak, by uczestniczki i uczestnicy mogli od razu wypróbowywać nową wiedzę w praktyce oraz podzielić się doświadczeniem z innymi. Gwarantujemy Ci, że nauczyciele, którzy wezmą w nim udział, będą zaangażowani przez cały czas jego trwania.

Zorganizujemy spotkanie dla pracowników

Twoi pracownicy to często rodzice? Z nami możesz ułatwić im wspieranie ich dzieci w nauce.
Wspólnie zorganizujemy spotkanie dla członkiń i członków Twojego zespołu. Podczas niego opowiemy m.in. co można zrobić, gdy dziecko nie chce się uczyć, jak pomagać mu odnaleźć sposoby na naukę oraz o jakie (nie zawsze oczywiste) rzeczy zadbać, by była ona skuteczna.

Wesprzemy wolontariat w zakresie edukacji

Pomożemy Ci stworzyć wolontariat, który da Twoim pracownikom poczucie wpływu na rzeczywistość oraz dostarczy im inspiracji!
Z nami Twoi pracownicy i pracowniczki będą mogli obserwować, jak młodzi ludzie ze szkół w całej Polsce tworzą projekty, a przy okazji rozwijają się i wzmacniają. Możemy stworzyć dla Ciebie także koncepcję współpracy z osobami, które pracują w szkołach, np. nauczycielami czy bibliotekarzami.

Stworzymy pomysł na naszą współpracę

Możemy przygotować wspólnie coś innowacyjnego.
Zadzwoń lub napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy pomysły na działania!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wiesz już dziś, że chcesz z nami współpracować skontaktuj się z nami

Sylwia Żmijewska-Kwiręg

członkini zarządu i dyrektorka programowa

Sprawdź, jak wyglądała
nasza dotychczasowa współpraca

PRZYKŁAD 01

Edukacja obywatelska. Nowy przedmiot

Pracami nad podstawą programową tego przedmiotu pokieruje dr Jędrzej Witkowski, prezes zarządu Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Czytaj więcej
PRZYKŁAD 02

Kampania „Bądź kumplem, nie dokuczaj” z Cartoon Network

Razem z zespołem Cartoon Network zachęcaliśmy uczennice i uczniów szkół podstawowych, do tego by byli dla siebie życzliwi. Materiały edukacyjne, które przygotowaliśmy w ramach kampanii “Bądź kumplem! Nie dokuczaj”, dotarły do kilku tysięcy nauczycieli z całej Polski!

Czytaj więcej
PRZYKŁAD 03

Program “Młodzi przedsiębiorczy” z Fundacją ING Dzieciom

W edycji programu “Młodzi przedsiębiorczy”, którą zrealizowaliśmy we współpracy z Fundacją ING Dzieciom, wzięło udział 450 uczennic i uczniów w wieku 14-17 lat. Ta grupa w praktyce ćwiczyła oszczędzanie, inwestowanie, analizowanie ryzyka, a także prowadziła swoje własne przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj więcej
PRZYKŁAD 04

Warsztaty o prawach człowieka dla polskiego biura Parlamentu Europejskiego

Ponad 300 uczniów i uczennic ze szkół w całej Polsce, dzięki warsztatom, które przygotowaliśmy dla Parlamentu Europejskiego Biura w Polsce, poznało historię osób, które walczyły o poszanowanie praw człowieka. Spotkania skłaniały także do refleksji nad demokratycznymi wartościami.

Czytaj więcej

Z kim już współpracujemy?

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Współrealizator programu „Szkoła ucząca się” prowadzonego wspólnie od 2001 roku. 

 

CARE Poland

Partner działań w ramach programu „Szkoła otwartości”.

Fundacja im. Stefana Batorego

Instytucja, która wspiera działania z zakresu edukacji obywatelskiej i wyborczej oraz samorządności uczniowskiej, m.in. Koalicję samorządy mają głos.

 

Fundacja Szkoła z klasą

Realizator programu „Szkoła z klasą” prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą od 2002 do 2015 roku.

 

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego

Partner w programie „Szkoła dla innowatora” realizowanego przez CEO na zlecenie Ministerstwa Rozwoju.

 

Fundacja Solidarności Międzynarodowej

Podmiot finansujący projekty edukacji obywatelskiej, które CEO prowadziło w Gruzji, w szczególności wspierające samorządy uczniowskie.

 

Ashoka Polska

Partner, który wspiera działania CEO związane z przedsiębiorczością społeczną. Członkiem sieci Ashoka jest założyciel CEO – dr Jacek Strzemieczny.

 

Fundacja Zwolnieni z Teorii

Partner w programie Szkoła dla innowatora realizowanego przez CEO na zlecenie Ministerstwa Rozwoju.

 

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Współorganizator programu Noc Bibliotek i partner innych działań skierowanych do bibliotek publicznych i szkolnych.

 

Centrum Pro Bono

Program współpracy kancelarii prawnych oferujący nieodpłatnie obsługę prawną CEO. 

 

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Partner wspierający działania CEO z zakresu edukacji globalnej oraz edukacji obywatelskiej.

 

Stowarzyszenie „Dzieci Holocaustu” w Polsce

Inicjator Nagrody im. Ireny Sendlerowej “Za naprawianie świata”, którą od 2006 roku przyznaje CEO.

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej

 Open Eyes Economy Summit – Realizator inicjatywy “Szkoły poza horyzont”, której partnerem jest CEO. 

Norwegian Refugee Council

Instytucja wspierająca działania CEO skierowane do szkół przyjmujących dzieci z Ukrainy.

Plan International

Instytucja wspierająca działania CEO skierowane do szkół przyjmujących dzieci z Ukrainy

Fundacja Ocalenie

Organizacja realizująca działania w ramach programu I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek

Fundacja dla Wolności

Organizacja realizująca działania w ramach programu I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek

Strefa Wolnosłowa

Organizacja realizująca działania w ramach programu I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej i Oświaty

Partner, z którym w programie Szkoła ucząca się prowadzimy Studia Podyplomowe dla Liderów Oświaty.

Centralny Dom Technologii

Instytucja wspierająca organizację wydarzeń i konferencji edukacyjnych organizowanych stacjonarnie i hybrydowo przez CEO.


Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 

Warning: Undefined array key "osoba" in /alt/home/webmaster.ceo3server/www/ceonew.ceo.org.pl/wp-content/themes/miyoViteWP/templates/dlapartnerow.php on line 514