Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Inne

Przekaż 1,5% podatku Centrum Edukacji Obywatelskiej

Twoje wsparcie pomoże nam inspirować do zmian w edukacji, dzięki którym szkoła skuteczniej odpowie na wyzwania współczesności.

Wpisz w PIT nasz numer KRS – 0000052758

Twoje wsparcie pomoże nam inspirować do dalszych zmian w polskich szkołach. 

Dzięki programom, które prowadziliśmy w 2023 roku, w szkołach pojawiły się ważne tematy społeczne i ekologiczne, m.in. migracje, zmiana klimatu czy zaangażowanie obywatelskie.

Z naszych programów dla nowoczesnych liderów szkół skorzystało wielu dyrektorów i dyrektorek. Nauczyciele i nauczycielki poznawali sposoby pracy z klasą zróżnicowaną kulturowo oraz dowiadywali się, jak pomagać uczniom i uczennicom opanować stres. Młodzi ludzie z kolei uczyli się lepiej funkcjonować we współczesnym, coraz bardziej skomplikowanym świecie.

Twoje 1,5% pomoże nam realizować nowe programy i wprowadzać wizję szkoły CEO. Działamy na rzecz szkoły nowoczesnej, która buduje podmiotowość młodych ludzi, dostarcza im wiedzy i wzmacnia ich kompetencje. Wspieraj mądrą edukację.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności