Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ochrona przed nadużyciami

Centrum Edukacji Obywatelskiej prowadzi politykę zerowej tolerancji dla wykorzystywania seksualnego i niegodziwego traktowania osób w celach seksualnych przez wszystkich swoich pracowników i przedstawicieli. Wszystkie osoby uczestniczące w naszych programach mają prawo do komfortowego i bezpiecznego udziału w proponowanych aktywnościach. Szczególną ochroną obejmujemy prawa dzieci i młodzieży.

Zapoznaj się z naszymi zasadami dotyczącymi zapobiegania wykorzystaniu i nadużyciom seksualnym oraz ochronie praw dzieci

Jeśli podczas jakichkolwiek aktywności organizowanych i prowadzonych przez pracowników lub współpracowników Centrum Edukacji Obywatelskiej doszło do złamania którejkolwiek z zasad, prosimy o zgłoszenie tego przypadku. 


Zapewniamy poufność każdego zgłoszenia. Jednocześnie gwarantujemy, że każde zgłoszenie będzie potraktowane z pełną uważnością. 


Gdy zgłaszasz  przypadek złamania zasad, zachęcamy Cię do podania swoich danych, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować  oraz wrócić do Ciebie z informacją zwrotną.  Masz 100% gwarancję, że  Twoje dane zostaną udostępnione jedynie osobom rozpatrującym zgłoszenie. O twojej tożsamości nie dowie się osoba odpowiedzialna za naruszenie. 

Jak zgłosić nadużycie

Wyślij mail do osoby kontaktowej w CEO odpowiedzialnej za monitorowanie polityki zapobiegania wykorzystaniu i nadużyciom seksualnym:

 

Michał Tragarz: michal.tragarz@ceo.org.pl

 

Monika Prus: monika.prus@ceo.org.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Jeśli doświadczyłeś lub doświadczyłaś wykorzystania seksualnego, nadużyć seksualnych lub przemocy, lub znasz osobę, która tego doświadczyła, sprawdź listę miejsc, do których możesz się zwrócić o pomoc 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności