Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ewelina Gorczyca

koordynatorka ekspertka ewelina.gorczyca@ceo.org.pl

Rozwija i propaguje ocenianie kształtujące. Współtworzy serwis temu poświęcony. Odpowiada za kontakt z uczestnikami Nauczycielskiej Akademii Internetowej. Jest pomysłodawczynią i koordynatorką konferencji organizowanej przez program „Szkoła ucząca się” – Dzień (dla) nauczyciela.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Stale szkoli się w obszarze procesu uczenia się. W CEO pracuje od 2019 roku. Wcześniej była nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie jest współpracowniczką dydaktyczną Wydziału Pedagogicznego UW oraz Wydziału Matematyki i Informatyki UW. Uczestniczy w kursie trenerskim Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Moje artykuły

Trzy uczennice siedzą na krzesłach, a na kolanach mają notatniki. Z uwagą i zainteresowaniem notują w nich.

Metody, dzięki którym można być spokojnym o wiedzę uczniów przed egzaminem

Katarzyna Pijanowska, Małgorzata Ostrowska, Ewelina Gorczyca
Czytaj więcej

Co pomaga uczniom się uczyć? 10 najważniejszych wniosków

Ewelina Gorczyca , Katarzyna Pijanowska, Małgorzata Ostrowska
Czytaj więcej

Kiedy mniej znaczy więcej, czyli o teorii ładunku poznawczego w praktyce

Ewelina Gorczyca , Katarzyna Pijanowska
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności