Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Elżbieta Krawczyk

dyrektorka programowa elzbieta.krawczyk@ceo.org.pl

Kieruje pracami Działu Edukacji Globalnej i Ekologicznej. Jako członkini zarządu Fundacji nadzoruje prace działów 3 innych działów programowych. Autorka programów edukacyjnych, publikacji i kursów e-learningowych z zakresu edukacji globalnej, międzykulturowej i ekologicznej. Tworzy i redaguje scenariusze zajęć oraz materiały edukacyjne. Chętnie wypracowuje je wspólnie z nauczycielami i nauczycielkami, podczas warsztatów i spotkań grup roboczych.

Czytaj więcej Zwiń

W Centrum Edukacji Obywatelskiej pracuje od 2013 roku. Koordynowała m.in. projekty: „W świat z klasą” oraz „Rozmawiajmy o uchodźcach”. Jest absolwentką arabistyki i islamistyki na Uniwersytecie Warszawskim, stosunków międzynarodowych ze specjalizacją w zakresie międzynarodowej współpracy rozwojowej w Collegium Civitas oraz Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego. Członkini ruchu Climate Reality.

Moje artykuły

W sali widać kilkanaście osób - dwa rzędy młodzieży i mężczyznę, który jest pomiędzy nimi. Mężczyzna stoi i pokazuje palcem w przestrzeń. Młodzi ludzie uważnie go słuchają.

5 pytań, na które chcesz znać odpowiedź, zanim podejmiesz temat migracji i uchodźstwa

Julia Godorowska, Elżbieta Krawczyk, Weronika Rzeżutka-Wróblewska
Czytaj więcej

Młodzi chcą zmieniać świat, a szkoła może w tym pomagać. Jakiej edukacji (obywatelskiej) dziś potrzebujemy?

Elżbieta Krawczyk, Sylwia Żmijewska-Kwiręg
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności