Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aneta Derda

koordynatorka ekspertka aneta.derda@gmail.com

Absolwentka filologii polskiej, w tym specjalizacji edytorskiej i filmoznawczej.

Czytaj więcej Zwiń

Specjalistka w zakresie rozwoju czytelnictwa, edukacji antydyskryminacyjnej oraz edukacji filmowej. Przez kilkanaście lat była nauczycielką wiedzy o społeczeństwie oraz uczyła języka polskiego jako obcego. Uzyskała certyfikaty mediatorki i tutorki rozwojowej w tutoringu indywidualnym i grupowym. Jest trenerką kompetencji miękkich i metodologii nauczania, w tym metody projektu, jako narzędzia w procesie grupowym, a także autorką oraz opiekunką merytoryczną i metodologiczną projektów i publikacji edukacyjnych.

Moje artykuły

„Od wyzwania do uznania”. Wnioski z konferencji o edukacji włączającej

Aneta Derda
Czytaj więcej
Sala gimnastyczna. Pięcioro uśmiechniętych uczniów i uczennic w strojach do wuefu. Obok nich także uśmiechnięta nauczycielka WF-u.

Wuefiści widzą więcej. Czego możesz dowiedzieć się o relacjach w klasie?

Aneta Derda
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności