Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Przemysław Kluge

ekspert ds. rozwoju dyrektorów przemyslaw.kluge@ceo.org.pl

Tworzy, organizuje i koordynuje działania, które są rozwojowe dla dyrektorów szkół, m.in. cykl webinariów i seminariów „Odporna szkoła” dla dyrektora i Letnią Szkołę Dyrektorów.

 

Czytaj więcej Zwiń

Jest polonistą. Wykształcenie uzupełniał licznymi studiami podyplomowymi z zakresu zarządza oświatą i ewaluacji. Ma rekomendację trenerską II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, która uprawnia go do prowadzenia treningów interpersonalnych. W trakcie 32-letniej kariery w edukacji był bibliotekarzem, nauczycielem, dyrektorem szkoły (publicznej i prywatnej), trenerem oświatowym i biznesowym, dyrektorem ośrodka ORKE przy WSiP.

Moje artykuły

Szkoła, samorząd, demokracja… fikcja?

Przemysław Kluge
Czytaj więcej
Sala wykładowa. Rozmawiają cztery osoby. Na środku zdjęciu widać kobietę w dżinsowej kurtce.

Jakich nawyków uczy szkoła?

Przemysław Kluge
Czytaj więcej

Przywództwo nastawione na uczenie się

Przemysław Kluge
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności