Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Małgorzata Ostrowska

ekspertka merytoryczna malgorzata.ostrowska@ceo.org.pl

Odpowiada za rozwijanie głębokiego uczenia się w szkołach zrzeszonych w Laboratorium i Klubie Szkół uczących się. Jest trenerką, autorką publikacji, tworzy eksperckie materiały merytoryczne, warsztaty dla nauczycieli, liderów i trenerów. Jako asystentka szkół w działaniu Całościowy rozwój szkoły wspiera nauczycieli w doskonaleniu metod pracy.

Czytaj więcej Zwiń

Jest absolwentką biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i wychowania fizycznego na AWF w Poznaniu. Ukończyła kurs trenerski Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, Coaching, Tutoring oraz Trening umiejętności interpersonalnych w Kaliskiej Akademii Trenerów Oświaty. Ma wieloletnie doświadczenie pracy od szkoły podstawowej po edukację dorosłych (od 1980 r.). Stale inwestuje w swój rozwój.

Moje artykuły

Trzy uczennice siedzą na krzesłach, a na kolanach mają notatniki. Z uwagą i zainteresowaniem notują w nich.

Metody, dzięki którym można być spokojnym o wiedzę uczniów przed egzaminem

Katarzyna Pijanowska Małgorzata Ostrowska Ewelina Gorczyca
Czytaj więcej

Jak formułować informację zwrotną, która buduje sprawczość i wiarę w siebie?

Małgorzata Ostrowska
Czytaj więcej

Co pomaga uczniom się uczyć? 10 najważniejszych wniosków

Ewelina Gorczyca Katarzyna Pijanowska Małgorzata Ostrowska
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku