Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Małgorzata Ostrowska

ekspertka merytoryczna malgorzata.ostrowska@ceo.org.pl

Odpowiada za rozwijanie głębokiego uczenia się w szkołach zrzeszonych w Laboratorium i Klubie Szkół uczących się. Jest trenerką, autorką publikacji, tworzy eksperckie materiały merytoryczne, warsztaty dla nauczycieli, liderów i trenerów. Jako asystentka szkół w działaniu Całościowy rozwój szkoły wspiera nauczycieli w doskonaleniu metod pracy.

Czytaj więcej Zwiń

Jest absolwentką biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i wychowania fizycznego na AWF w Poznaniu. Ukończyła kurs trenerski Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, Coaching, Tutoring oraz Trening umiejętności interpersonalnych w Kaliskiej Akademii Trenerów Oświaty. Ma wieloletnie doświadczenie pracy od szkoły podstawowej po edukację dorosłych (od 1980 r.). Stale inwestuje w swój rozwój.

Moje artykuły

Trzy młode osoby siedzą na krzesłach i rozmawiają. Jedna z nich notuje na dużej kartce.

Motywacji da się nauczyć! Część druga

Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Pijanowska
Czytaj więcej
Młoda dziewczyna siedzi na krześle. Uśmiecha się do osoby, która siedzi tyłem do aparatu fotograficzny.

Motywacji da się nauczyć! Część pierwsza

Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Pijanowska
Czytaj więcej
Uczniowie w klasie patrzą w kierunku nauczycielki.

Narada z uczniami. Sposoby włączania klasy w podsumowanie osiągnięć edukacyjnych

Małgorzata Ostrowska
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności