Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
GD

Greta Droździel-Papuga

Koordynatorka ekspertka greta.drozdziel-papuga@ceo.org.pl

Jest odpowiedzialna za merytoryczną część programu wsparcia młodzieży, która nie ma szans w pełni rozwijać swojego potencjału, w pilotażowym projekcie, zleconym przez Fundację BNP Paribas.  Tworzy materiały, scenariusze szkoleń i kampanii edukacyjnych oraz prowadzi warsztaty z zakresu współpracy międzysektorowej, diagnozy lokalnej, budowania zespołu, sieciowania, pracy metodą projektu.

Czytaj więcej Zwiń
Absolwentka kulturoznawstwa (Uniwersytet Jagielloński) i filologii polskiej (Uniwersytet Warszawski). Specjalizuje się w prowadzeniu procesów i programów, które tworzą zmiany w różnych społecznościach: lokalnych, szkolnych, instytucjonalnych i organizacyjnych. Współpracuje z licznymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi, w orbicie Centrum Edukacji Obywatelskiej od ponad 10 lat.
Kiedy tylko może, chodzi po lesie, czyta lub jeździ na rowerze.
Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności