Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Emilia Kędziorek

koordynatorka ekspertka emilia.kedziorek@ceo.org.pl

Zajmuje się przede wszystkim tematyką wychowawczą. Jest odpowiedzialna za tworzenie materiałów edukacyjnych oraz szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (filologia klasyczna) oraz studiów podyplomowych w Instytucie Badań Literackich PAN (filologia polska, wiedza o kulturze). Nauczycielka mindfulness i compassion (Institute for Mindfulness-based Approaches i Polski Instytut Mindfulness). W trakcie kursu trenerskiego Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Przez 27 lat pracowała jako nauczycielka licealna. Prowadzi kursy i warsztaty dla dorosłych i młodzieży dotyczące przede wszystkim redukcji stresu, rezyliencji i regulacji emocji. Prowadzi bloga mindfulnessowego „Stacja Teraz”.

Moje artykuły

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku