Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Emilia Kędziorek

koordynatorka ekspertka emilia.kedziorek@ceo.org.pl

Zajmuje się przede wszystkim tematyką wychowawczą. Jest odpowiedzialna za tworzenie materiałów edukacyjnych oraz szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (filologia klasyczna) oraz studiów podyplomowych w Instytucie Badań Literackich PAN (filologia polska, wiedza o kulturze). Nauczycielka mindfulness i compassion (Institute for Mindfulness-based Approaches i Polski Instytut Mindfulness). W trakcie kursu trenerskiego Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Przez 27 lat pracowała jako nauczycielka licealna. Prowadzi kursy i warsztaty dla dorosłych i młodzieży dotyczące przede wszystkim redukcji stresu, rezyliencji i regulacji emocji. Prowadzi bloga mindfulnessowego „Stacja Teraz”.

Moje artykuły

Osoba buja się w hamaku. Twarz zasłania kapeluszem. Jest wiosna, zachód słońca.

Jak mądrze wypoczywać?

Emilia Kędziorek
Czytaj więcej

Szkoła jako łąka. Ćwiczenie rozwijające kompetencje wychowawcze

Emilia Kędziorek, Małgorzata Leszko
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności