Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

dr Jędrzej Witkowski

prezes Zarządu jedrzej.witkowski@ceo.org.pl

Zajmuje się m.in. strategiami tego, jak oddolnie wprowadzać zmiany w szkołach, rozwijaniem kompetencji przyszłości oraz edukacją obywatelską i edukacją o polityce. Jest autorem lub współautorem opracowań naukowych, materiałów edukacyjnych, kursów e-coachingowych, scenariuszy zajęć i podręczników. Jako trener pracuje z nauczycielami, doradcami metodycznymi, wydawcami podręczników i przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Czytaj więcej Zwiń

Z wykształcenia jest doktorem socjologii (Uniwersytet SWPS) i politologem (Uniwersytet Warszawski). Absolwent Leadership Academy for Poland. Z Fundacją związany jest od 2005 roku. Od 2018 nią zarządza.

Moje artykuły

Grupa osób siedzi przy stole i pracuje. W centrum mężczyzna wypowiada się i wyraźnie gestykuluje

Technologie pomagają tylko jeśli wspierają zmiany w dydaktyce

dr Jędrzej Witkowski
Czytaj więcej
Osoba (widoczny jest fragment jej postaci) trzyma notatnik i notuje. W tle widać innych uczestników spotkania.

Skuteczne doskonalenie nauczycieli w praktyce

dr Jędrzej Witkowski
Czytaj więcej

Co możemy zrobić w związku z wojną w Ukrainie?

dr Jędrzej Witkowski
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku