Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

dr Jędrzej Witkowski

prezes Zarządu jedrzej.witkowski@ceo.org.pl

Zajmuje się m.in. strategiami tego, jak oddolnie wprowadzać zmiany w szkołach, rozwijaniem kompetencji przyszłości oraz edukacją obywatelską i edukacją o polityce. Jest autorem lub współautorem opracowań naukowych, materiałów edukacyjnych, kursów e-coachingowych, scenariuszy zajęć i podręczników. Jako trener pracuje z nauczycielami, doradcami metodycznymi, wydawcami podręczników i przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Czytaj więcej Zwiń

Z wykształcenia jest doktorem socjologii (Uniwersytet SWPS) i politologem (Uniwersytet Warszawski). Absolwent Leadership Academy for Poland. Z Fundacją związany jest od 2005 roku. Od 2018 nią zarządza.

Moje artykuły

„Rozumiem, nie ufam” – wyniki i wnioski z badań edukacji obywatelskiej

dr Jędrzej Witkowski
Czytaj więcej
Mężczyzna stoi na wprost sali wykładowej. Unosi lewą rękę. Widać jego plecy, a na drugim planie widać słuchaczki i słuchaczy.

Projekty edukacyjne CEO na rok szkolny 2023/2024. Poczuj znów radość z uczenia

dr Jędrzej Witkowski
Czytaj więcej
Osoby układają puzzle. Widać tylko dłonie tych osób.

Pięć cech najskuteczniejszych programów wsparcia kompetencji społeczno-emocjonalnych uczniów

dr Jędrzej Witkowski
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności