Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Anna Sokolnicka

szefowa działu narzędzi internetowych anna.sokolnicka@ceo.org.pl

Razem z zespołem narzędzi internetowych wspiera koordynatorów i uczestników w rozwiązywaniu technicznych trudności. Koordynuje rozwój i wdrożenie serwisów internetowych. Pisze specyfikacje techniczne. Tworzy i analizuje bazy danych. Przygotowuje raporty ewaluacyjne. Szuka możliwości usprawnienia różnego rodzaju działań za pomocą nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej Zwiń

Studiowała ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również absolwentką pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyła Kuźnię Ewaluacji Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego, a także kurs trenerski Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i konferencjach dot. UX oraz digital marketingu. Posiada certyfikat AgilePM® Foundation. W Fundacji pracuje od 2010 roku. Przez wiele lat aktywnie działała w różnych organizacjach pozarządowych m.in. Stowarzyszeniu WIOSNA, Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi, Polskiej Akcji Humanitarnej. Angażuje się w ruchy, które mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i cyfrowemu.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności