Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Anna Borys

księgowa anna.borys@ceo.org.pl

Opiekunka finansowa Działu Kultura i Media. Nadzoruje realizację budżetów, sporządza sprawozdania finansowe dla sponsorów, weryfikuje umowy na realizację projektów, monitoruje ich płynność finansową. W zakresie księgowym odpowiada za działalność gospodarczą prowadzoną przez Fundację.

 

Czytaj więcej Zwiń

Jest także specjalistką ds. rachunkowości, technikiem rachunkowości, audytorką wewnętrzną ISO, ECDL. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m.in. o innowacjach w przedsiębiorstwie, analizie zysków i strat, zarządzaniu zespołem sprzedażowym, zarządzaniu projektem dotowanym, negocjacjach w biznesie. Współautorka projektów ekologicznych, edukacyjnych i rozwojowych, w tym współfinansowanych z unijnych programów pomocowych. W CEO pracuje od 2017 roku.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności