Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
konferencje

Weź udział w NECE Festival 2023 FUTURES!

Festiwal odbędzie się w Madrycie i potrwa od 30 listopada do 2 grudnia. To doskonała okazja, aby poznać wiele ciekawych i inspirujących osób oraz organizacji zajmujących się edukacją obywatelską. Trwają zapisy.

NECE, czyli Networking European Civic Education, to organizacja, która wspiera rozwój i wymianę doświadczeń między edukatorami obywatelskimi. Trwają zapisy na festiwal edukacji obywatelskiej FUTURES! organizowany przez NECE.

NECE Festival 2023 FUTURES! odbędzie się w Madrycie i potrwa od 30 listopada do 2 grudnia. To doskonała okazja, aby poznać wiele ciekawych i inspirujących osób oraz organizacji zajmujących się edukacją obywatelską.

Zapisz się już teraz, aby stać się częścią NECE Festival 2023 FUTURES! Wydarzenie jest doskonałą okazją do nauki, rozwoju i współtworzenia przyszłości edukacji obywatelskiej w Europie. Podczas festiwalu:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają obiad, kolację oraz przerwy kawowe. Koszty podróży i pobytu w Madrycie pokrywa uczestnik.

Centrum Edukacji Obywatelskiej jest częścią Networking European Civic Education.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności