Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
nabór do programów

Studia Podyplomowe Liderów Oświaty

Studia Podyplomowe Liderów Oświaty pozwolą Ci bardziej adekwatnie spojrzeć na przywództwo w szkole oraz poczuć się silniejszy jako dyrektor i wicedyrektor. Wzmocnią Twoje poczucie sensu pracy i pomogą uniknąć wypalenia zawodowego.

Studia Podyplomowe Liderów Oświaty są skierowane do dyrektorów i dyrektorek oraz wicedyrektorów i wicedyrektorek szkół wszystkich rodzajów i poziomów edukacyjnych. Trwają trzy semestry. Słuchacze i słuchaczki uczestniczą w ośmiu zjazdach, kursie internetowym oraz w spotkaniach online w małej grupie seminaryjnej. Studia prowadzimy we współpracy z uczelnią wyższą Collegium Civitas w Warszawie.

Udział w Studiach Podyplomowych Liderów Oświaty pozwala bardziej adekwatnie spojrzeć na kwestię przywództwa w szkole oraz poczuć się silniejszy jako dyrektor i wicedyrektor. Wzmacnia poczucie sensu pracy i przeciwdziała wypaleniu zawodowemu. 

W ramach studiów dzielimy się inspiracjami i dobrymi praktykami ze szkół, które gromadzimy od siedemnastu lat. Zdajemy sobie dobrze sprawę, że każdy dyrektor i wicedyrektor ma własną osobowość oraz kieruje zespołem różnych ludzi. Dlatego słuchacze są pod indywidualną opieka mentora. Pomaga on słuchaczowi rozwinąć kompetencje i znaleźć odpowiednie narzędzia do zarządzania szkołą w różnych sytuacjach, także kryzysowych. 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności