Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
konferencje

Konferencja dyrektorska „Szkolne sojusze i dialogi. Jak się dogadać, gdy jesteśmy tak różni?”

Zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów szkół do udziału w bezpłatnej, dwudniowej konferencji. Wydarzenie będzie poświęcone prowadzeniu szkół, w których współpraca, dialog i wzajemne wsparcie wszystkich członków szkolnej społeczności są szczególnie ważne.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 lutego w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności (plac Solidarności 1). Spotkamy się w godzinach porannych i pożegnamy po południu następnego dnia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniamy wyżywienie w czasie trwania konferencji oraz nocleg z 22 na 23 lutego. Zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów szkół. Mogą to być dwie osoby z jednej placówki. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas konferencji:

Dołącz, aby rozwijać szkołę, w której okna i drzwi są szeroko otwarte dla wszystkich:

Jak wziąć udział w konferencji?

Wystarczy wypełnić dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej konferencji.


Konferencja realizowana w ramach inicjatywy finansowanej przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy Norweskich i EOG w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności