Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wojciech Albiński

ekspert ds. komunikacji wojciech.albinski@ceo.org.pl

Współtworzy koncepcje promocji działań Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz dba o komunikację z odbiorcami i odbiorczyniami.

Czytaj więcej Zwiń

Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata był copywriterem w warszawskich agencjach reklamowych. Pracował w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego i kierował Biblioteką Publiczną w swoim rodzimym mieście Ożarowie Mazowieckim. Autor kilku książek beletrystycznych i wielu recenzji wystaw sztuki współczesnej. W Centrum Edukacji Obywatelskiej od lipca 2023 roku.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności