Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Monika Prus-Głaszczka

szefowa zespołu monika.prus@ceo.org.pl

Jest odpowiedzialna za organizację pracy i realizację projektów w programie „Szkoła demokracji”. Tworzy materiały i treści szkoleń o samorządności uczniowskiej. Zajmuję się programami o angażowaniu uczniów i uczennic w działania społeczności szkolnej i lokalnej.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka pedagogiki specjalnej i animacji społeczno-kulturowej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Trenerka (ukończyła kurs Szkoły Trenerskiej Organizacji Pozarządowych), certyfikowana coach (Collegium Civitas), moderatorka Design Thinking. Specjalizuję się tworzeniu procesów i programów, które wspierają rozwój ludzi i organizacji. Pracuję w CEO od 13 lat.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności