Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kinga Kurach

projektantka narzędzi internetowych kinga.kurach@ceo.org.pl

Wspiera pracowników Fundacji w tworzeniu digitalowych materiałów wizualnych oraz dba o ich spójność. Projektuje key visuale, strony internetowe i rozwiązania z obszaru UX/UI.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka socjologii mediów, grafiki komputerowej oraz Bootcamp’u UX Design. Stale szkoli się w obszarze projektowania produktów cyfrowych. Łączy estetykę z przyjaznymi dla użytkownika rozwiązaniami. Obecnie szczególnie zainteresowana dostępnością cyfrową i psychologią poznawczą.

Od początku swojej drogi zawodowej związana jest z trzecim sektorem. Współtworzyła kampanie społeczne dla instytucji rządowych, prowadziła badania oraz ewaluacje. Zajmowała się grafiką oraz projektowaniem rozwiązań z obszaru UX/UI dla organizacji pozarządowych, startupów i klientów indywidualnych.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności