Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec

koordynatorka ekspertka katarzyna.soltan-mlodozeniec@ceo.org.pl

Tworzy i koordynuje akcję „Noc Bibliotek” (od jej pierwszej edycji w 2015 roku) oraz programy, które rozwijają dzieci i młodzież (słowo)twórczo. Pomysłodawczyni i realizatorka wielu działań kulturalno-społecznych, trenerka. Autorka i redaktorka publikacji, m.in. „DoMowy – rodzinne historie o słowach”, „Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka”.

 

Czytaj więcej Zwiń

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego – studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz historię sztuki. W CEO od ponad 10 lat. Wcześniej pracowała w magazynach artystycznych i wydawnictwach książkowych. Prowadziła własną oficynę wydawniczą „Spis Treści”.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności