Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Katarzyna Grubek

szefowa działu katarzyna.grubek@ceo.org.pl

Wspiera koordynatorki i koordynatorów w realizacji programów z zakresu edukacji kulturowej, filmowej, czytelniczej i antydyskryminacyjnej. Współtworzy programy i materiały edukacyjne, kursy, publikacje. Prowadzi szkolenia i warsztaty. Jest członkinią kapituły Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”.

 

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Ministra Kultury (animacja i edukacja kulturalna). Absolwentka szkoły trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Uczestniczka International Visitor Leadership Program „21st Century ChangeMakers: Education Leaders Advance Civic Engagement Among High School Youth”. Współzałożycielka i członkini Zarządu Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Chata z pomysłami”. W CEO od 2005 roku.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności