Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Karolina Giedrys-Majkut

szefowa zespołu karolina.giedrys@ceo.org.pl

Wraz z zespołem realizuje program „Szkoła Twórczych Praktyk”. Współtworzy kursy, warsztaty i szkolenia oferowane w programie. Selekcjonuję filmy dostępne na platformie filmowej CEO.

Czytaj więcej Zwiń

Jest absolwentką lingwistyki stosowanej, kulturoznawstwa i psychologii. Obszarem jej zainteresowania jest film – jego oddziaływanie na widzów i społeczeństwa oraz potencjał edukacyjny. W CEO pracuje od kwietnia 2015 roku. Wcześniej prowadziła własną fundację. Obecnie popularyzuje edukację filmową w ramach pracy Zespołu Edukatorów Filmowych (ZEF), który promuje mądre kino dla dzieci i młodzieży.

Moje artykuły

projektor filmowy

Jak rozwijać kompetencje społeczno-emocjonalne na lekcji

Karolina Giedrys-Majkut
Czytaj więcej

Czy filmy mogą poprawić nasze umiejętności radzenia sobie?

Karolina Giedrys-Majkut
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności