Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Janina Stojak

ekspertka merytoryczna jaska.stojak@ceo.org.pl

Tworzy treści kursów Nauczycielskiej Akademii Internetowej oraz dba o merytoryczny rozwój zespołu (trenerów i mentorów) w tym działaniu. Współpracuje z dyrektorami i nauczycielami jako asystentka szkół w programie „Szkoła ucząca się” i w projekcie „Szkoła dla innowatora”. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli i dyrektorów.

Czytaj więcej Zwiń

Ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z historii i zarządzania oświatą. Jest certyfikowaną trenerką. Przez 20 lat pracowała jako nauczycielka wiedzy o społeczeństwie i historii w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym. Przez sześć ewaluowała projekty dot. przywództwa edukacyjnego na na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z Fundacją współpracuje od 2005 roku.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności