Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jan Dąbkowski

szef zespołu jan.dabkowski@ceo.org.pl

Kieruje zespołem, który tworzy program „Szkoła otwartości”. Trener, koordynator działań, a także autor scenariuszy m.in. edukacji medialnej i dziennikarskiej, obywatelskiej, antydyskryminacyjnej, dot. praw człowieka. Wspiera kadrę szkół w działaniach, które rozwijają u uczniów kompetencje społeczno-emocjonalne, a nauczycieli uczą reagowania na dyskryminację i przemoc.

 

Czytaj więcej Zwiń

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Wspiera szkoły w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń. Od 2002 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą, studentami, edukatorami, nauczycielami, lokalnymi liderami, grupami, organizacjami i instytucjami z całej Polski i Europy.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności