Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Anna Mitura

koordynatorka ekspertka anna.mitura@ceo.org.pl

Koordynatorka programów edukacyjnych, mentorka i trenerka. Wspiera rozwój wolontariatu w szkołach. Jest mentorką w programie „Oby Młodzież!”. Współautorka publikacji opracowanych dla programów „Młody Obywatel”, „Młodzi w Akcji” oraz „Oby Młodzież”, a także programów szkoleń i scenariuszy lekcji.

 

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka Wydziału Rzeźby na ASP w Warszawie, a także Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła szkołę trenerską Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Uczestniczka międzynarodowych projektów doskonalenia nauczycieli w Tanzanii i Peru. Jest związana z Centrum Edukacji Obywatelskiej od 2014 roku.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności