Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Anita Nogal

specjalistka ds. komunikacji anita.nogal@ceo.org.pl

Zajmuje się komunikacją programu „Szkoła ucząca się”. Prowadzi jego fanpage na Facebooku, a także redaguje treści na stronach www.sus.ceo.org.pl i pomagajsieuczyc.ceo.org.pl. Jest zaangażowana w organizację wydarzeń: konferencji Dzień (dla) nauczyciela oraz Letniej Szkoły Dyrektorów. Współtworzyła i koordynowała projekty czytelnicze „Czytam sobie! Pierwsza klasa” i „Szkoła na Dobrej”.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka psychopedagogiki kreatywności na Akademii Pedagogiki Specjalnej, kursów i szkoleń z zakresu komunikacji i PR, kreatywności i animacji czytelniczej. Uczestniczy w kursie trenerskim Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Nim trafiła do CEO kierowała autorską kluboksięgarnią dla dzieci. Nadal prowadzi szkolenia i warsztaty dla bibliotek oraz instytucji kultury.

Moje artykuły

Jak czytać z klasą? Sposoby nauczycielek na czytające dzieci

Anita Nogal
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności