Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Centrum Edukacji
Obywatelskiej

ul. Noakowskiego 10
00-666 Warszawa

Otwórz Google Maps

NIP: 525-17-26-659

REGON: 012433534

KRS: 0000052758

Zobacz dane bankowe

Sekretariat Zarządu

tel. 22 622 00 89
ceo@ceo.org.pl

Współpraca, media

tel. 22 622 00 89

Katarzyna Małek

kontakt dla mediów
katarzyna.malek@ceo.org.pl
tel. 663 255 612
Więcej

współpraca, sponsoring, partnerstwo

wspolpraca@ceo.org.pl
Więcej

Szkoła ucząca się

tel. 22 622 00 89

Sylwia Żmijewska-Kwiręg

szefowa działu
sylwia.zmijewska-kwireg@ceo.org.pl

Iwona Kluge

zastępczyni szefowej działu
iwona.kluge@ceo.org.pl

Katarzyna Pucek

Całościowy rozwój szkoły (podstawowy)
katarzyna.pucek@ceo.org.pl

Justyna Chachuła

Całościowy rozwój szkoły (zaawansowany)
justyna.chachula@ceo.org.pl

Anna Dojer

Klub i Labolatorium
anna.dojer@ceo.org.pl

Aleksandra Kluj

Letnia Szkoła Dyrektorów
aleksandra.kluj@ceo.org.pl

Konferencja Dzień (dla) Nauczyciela

konferencja2022@ceo.org.pl

Nauczycielska akademia internetowa

nai@ceo.org.pl

Warsztaty dla rad pedagogicznych

warsztaty.sus@ceo.org.pl

Szkoła dla innowatora

tel. (22) 875 85 97

Małgorzata Stodulna

szefowa działu
malgorzata.stodulna@ceo.org.pl

Magdalena Bogusławska

ekspertka merytoryczna
magdalena.boguslawska@ceo.org.pl

Agnieszka Arkusińska

ekspertka ds. narzędzi i materiałów edukacyjnych
agnieszka.arkusinska@ceo.org.pl

Ewa Jajszczyk

koordynatorka
ewa.jajszczyk-rowinska@ceo.org.pl 

Artur Krupiński

koordynator
artur.krupinski@ceo.org.pl

Michał Lisicki

ekspert ds. narzędzi edukacyjnych
michal.lisicki@ceo.org.pl

Małgorzata Skura

ekspertka ds. narzędzi edukacyjnych
malgorzata.skura@ceo.org.pl

Paulina Chrostowska

starsza koordynatorka
paulina.chrostowska@ceo.org.pl

Małgorzata Król

kontakt dla mediów
malgorzata.krol@ceo.org.pl

Dział kultura i media

tel. 22 659 62 03

Katarzyna Grubek

szefowa działu
katarzyna.grubek@ceo.org.pl

Karolina Giedrys

szefowa programu „Szkoła twórczych praktyk”
karolina.giedrys@ceo.org.pl

Jan Dąbkowski

szef programu „Szkoła otwartości”
jan.dabkowski@ceo.org.pl

Jan Bliźniak

program „Szkoła twórczych praktyk”
jan.blizniak@ceo.org.pl 

Patrycja Paczyńska-Jasińska

program „Szkoła twórczych praktyk”
patrycja.paczynska-jasinska@ceo.org.pl

Bożena Borucka-Ciunajko

program „Szkoła otwartości”
bozena.borucka-ciunajko@ceo.org.pl

Zuzanna Krzysztofik

program „Szkoła otwartości”
zuzanna.krzysztofik@ceo.org.pl

Emilia Kędziorek

program „Wychowanie to podstawa”
emilia.kedziorek@ceo.org.pl

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec

akcja „Noc Bibliotek”
katarzyna.soltan-mlodozeniec@ceo.org.pl

Aleksandra Jankowiak

akcja „Noc Bibliotek”
aleksandra.jankowiak@ceo.org.pl 

Ewa Kuijpers

Nagroda im. I. Sendlerowej „Za naprawianie świata”
ewa.kuijpers@ceo.org.pl

Dział aktywności społecznej i obywatelskiej

tel. 22 622 32 39

Michał Tragarz

szef działu
michal.tragarz@ceo.org.pl 

Monika Prus-Głaszczka

szefowa programu „Szkoła demokracji”
monika.prus@ceo.org.pl

Judyta Ziętkowska

szefowa programu „Młodzi w akcji”
judyta.zietkowska@ceo.org.pl

Urszula Borkowska

program „Szkoła demokracji”
urszula.borkowska@ceo.org.pl

Agnieszka Serwadczak

program „Szkoła Demokracji”
agnieszka.serwadczak@ceo.org.pl 

Marta Drabińska

program „Młodzi w akcji”
marta.drabinska@ceo.org.pl

Magda Domańska

program „Młodzi w akcji”
magda.domanska@ceo.org.pl

Barbara Brukner

program „Młodzi w akcji”
barbara.brukner@ceo.org.pl 

Anna Mitura

program „Wolontariat w szkole”
anna.mitura@ceo.org.pl

Dominika Strzelecka

program „Wolontariat w szkole”
dominika.strzelecka@ceo.org.pl

Paulina Pękalska

program „Młodzi przedsiębiorczy”
paulina.pekalska@ceo.org.pl

Magdalena Świderska

program „Europejski Uniwersytet Latający”
magdalena.swiderska@ceo.org.pl

Honorata Michalak

program „Uczę historii i teraźniejszości”
honorata.michalak@ceo.org.pl 

Dział edukacji globalnej i ekologicznej

tel. 22 825 05 50

 

Olga Khabibulina

p.o. szefowej działu
olga.khabibulina@ceo.org.pl

Weronika Rzeżutka-Wróblewska

kontakt dla mediów
weronika.rzezutka-wroblewska@ceo.org.pl 

Anna Derwich-Kołodziej

szefowa zespołu ds. edukacji i integracji dzieci uchodźczych
anna.derwich-kolodziej@ceo.org.pl

Olga Płuciennik

kampania „Polska-Ukraina. Razem w szkole”
olga.pluciennik@ceo.org.pl

dr Kamila Zacharuk-Łukaszewska

kampania „Polska-Ukraina. Razem w szkole”
kamila.zacharuk-lukaszewska@ceo.org.pl

Julia Godorowska

program „Globalna szkoła – Razem o migracjach”
julia.godorowska@ceo.org.pl

Marta Kałużyńska

program „Globalna szkoła – Razem dla klimatu”
marta.kaluzynska@ceo.org.pl

Marta Kałużyńska

program „Globalna szkoła – Razem dla klimatu”
marta.kaluzynska@ceo.org.pl

Justyna Zamojda

programy „Globalna szkoła – Razem dla równości” i „Ekologiczna szkoła”
justyna.zamojda@ceo.org.pl

Marta Jackowska-Uwadizu

projektu “1Planet4All – Razem dla klimatu!”
marta.jackowska-uwadizu@ceo.org.pl

Katarzyna Dzięciołowska

regranting w projekcie “I am European. Historie i fakty o migracjach na XXI wiek”
katarzyna.dzieciolowska@ceo.org.pl

Sylwia Domagała

projekt „I am European. Historie i fakty o migracjach na XXI wiek”
sylwia.domagala@ceo.org.pl

Joanna Pasymowska

projekt „I am European. Historie i fakty o migracjach na XXI wiek”
joanna.pasymowska@ceo.org.pl

Magdalena Piekunko

edukacyjne działania ekologiczne Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
magdalena.piekunko@ceo.org.pl

Renata Stępniewska

asystentka działu
renata.stepniewska@ceo.org.pl

Adam Kaczmarek

asystent działu
adam.kaczmarek@ceo.org.pl

Dział księgowości i finansów

22 875 85 40

Maciej Maksymów

główny księgowy fundacji
maciej.maksymow@ceo.org.pl

Anna Borys

księgowa
anna.borys@ceo.org.pl

Dorota Głos

księgowa
dorota.glos@ceo.org.pl

Edyta Kozłowska

księgowa
edyta.kozlowska@ceo.org.pl

Paulina Gołaszewska

specjalistka ds. finansowo-księgowych
paulina.golaszewska@ceo.org.pl

Agnieszka Rogala

specjalistka ds. finansowo- księgowych
agnieszka.rogala@ceo.org.pl

Monika Malesa

monika.malesa@ceo.org.pl

Jolanta Grzebalska-Feliksiak

jolanta.grzebalska@ceo.org.pl

Biuro

Agnieszka Brzezińska

dyrektorka ds. organizacyjnych
agnieszka.brzezinska@ceo.org.pl

Iwona Zawadzka

specjalistka ds. kadr i płac
iwona.zawadzka@ceo.org.pl

Stanisław Smólski

administrator systemu informatycznego
stanislaw.smolski@ceo.org.pl

Aleksandra Nagot

asystentka ds. organizacji
aleksandra.nagot@ceo.org.pl

Katarzyna Raczyńska

sekretariat
katarzyna.raczynska@ceo.org.pl

Dział narzędzi internetowych

22 875 85 40 wew. 307

Anna Sokolnicka

szefowa działu
anna.sokolnicka@ceo.org.pl

Andrzej Rybitwa

programista
andrzej.rybitwa@ceo.org.pl

Kinga Kurach

projektantka narzędzi internetowych
kinga.kurach@ceo.org.pl

Filip Emanuel

asystent działu
filip.emanuel@ceo.org.pl

Dane bankowe

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

ul. Noakowskiego 10
00-666 Warszawa
NIP: 525-17-26-659
REGON: 012433534
KRS: 0000052758
Rachunek bieżący oraz do wpłacania darowizn
Santander Bank Polska S.A., IX Oddział w Warszawie
70 1090 1883 0000 0001 1276 5883
Konto do opłat za szkolenia
Santander Bank Polska S.A., IX Oddział w Warszawie
18 1090 1883 0000 0001 1276 6334
Konto na 1% z podatku
Santander Bank Polska S.A., IX Oddział w Warszawie
08 1090 1883 0000 0001 1276 6320
Konto do przelewów z zagranicy
Santander Bank Polska S.A.
9. Oddział W-wa, ul. Złota 44

00-120 Warszawa

Dla przelewów w EURO
nr rachunku: 41 1090 1883 0000 0001 1863 0249
IBAN: PL41 1090 1883 0000 0001 1863 0249

Dla przelewów w USD
nr rachunku: 85 1090 1883 0000 0001 2181 1639
IBAN: PL85 1090 1883 0000 0001 2181 1639
SWIFT
dla wszystkich rachunków: WBKPPLPP

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności