Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Informacje prasowe

Znamy osoby nominowane do Nagrody im. I. Sendlerowej „Za naprawianie świata”

Ci nauczyciele i nauczycielki codziennie uczą młodych ludzi otwartości i równego traktowania innych. Znamy listę 10 nominowanych do tegorocznej edycji Nagrody im. I. Sendlerowej „Za naprawianie świata” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Ci nauczyciele i nauczycielki codziennie uczą młodych ludzi otwartości i równego traktowania innych. Na swoich lekcjach poruszają trudne tematy i pokazują młodym ludziom, jak rozmawiać o nich z szacunkiem i kształcić w sobie chęć zrozumienia drugiej strony. Znamy listę 10 nominowanych do tegorocznej edycji Nagrody im. I. Sendlerowej „Za naprawianie świata” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności