Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Inne

Pryzmat Festiwal Demokracji

Już 4 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się Pryzmat Festiwal Demokracji. To adresowane do młodzieży jednodniowe wydarzenie, które połączy inspirujące rozmowy na ważne tematy polityczne z atrakcyjną atmosferą wakacyjnego festiwalu.

 

 

Uczestnicy i uczestniczki Pryzmatu spotkają się z ekspertami, polityczkami, decydentkami i aktywistami, by w partnerskim klimacie rozmawiać i wzajemnie się uczyć. Nie zabraknie także muzyki i dobrej zabawy! Zabierz swoją klasę do Gdańska!

Zapraszamy klasy i grupy uczniowskie z całej Polski

Czekamy na wszystkich młodych ludzi, którzy wchodzą w polityczną dorosłość. Szczególnie gorąco zapraszamy uczniów i uczennice ze szkół, z którymi współpracujemy przy innych projektach obywatelskich. 

Przygotowaliśmy również ofertę warsztatową dla nauczycieli i nauczycielek, ponieważ zależy nam na tym, żeby każda osoba uczestnicząca w Festiwalu znalazła miejsce dla siebie.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu Pryzmat Festiwal Demokracji?
Festiwalowe wydarzenia odbędą się w dwóch strefach


Współorganizator

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności