Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
konferencje

Letnia Szkoła Dyrektorów

Złap równowagę w sierpniowym słońcu, by mądrze wspierać swój zespół w nowym roku szkolnym. Kup bilet w promocyjnej cenie.

Tegoroczna otwarta edycja Letniej Szkoły Dyrektorów odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia w Ostródzie, nad malowniczo położonym Jeziorem Drwęckim. Będzie inspirująco!

Dzięki Letniej Szkole Dyrektorów:

Czekają na Ciebie komfortowe pokoje w pięciogwiazdkowym hotelu z wyśmienitym wyżywieniem, relaksującą sauną, basenem i innymi atrakcjami. Tylko do 31 maja bilety w specjalnej promocyjnej cenie.

Wydarzenie Centrum Edukacji Obywatelskiej „Letnia Szkoła Dyrektorów – edycja otwarta” budowane jest na doświadczeniu programu „Szkoła ucząca się”, ale kierowane jest do wszystkich dyrektorów i dyrektorek niezależnie od poziomu współpracy z CEO.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności