Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Inne

Jesteśmy partnerem raportu „Gościnna Polska 2022+” 

Publikacja, która powstała z inicjatywy Wise Europa, odpowiada na pytanie, jak mądrze wesprzeć Polskę i Polaków w pomocy osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Jedna z jego części dotyczy edukacji.

Już można zapoznać się z raportem „Gościnna Polska 2022+.”, którzy współtworzyliśmy razem z wybitnymi przedstawicielami środowiska naukowego oraz organizacji społecznych. Publikacja, która powstała z inicjatywy Wise Europa, odpowiada na pytanie, jak mądrze wesprzeć Polskę i Polaków w pomocy osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Jedna z jego części dotyczy edukacji.

„Trudno w obecnej sytuacji, gdy jest tyle niewiadomych, wyobrazić sobie, że zapytamy osoby z Ukrainy o potrzeby i opracujemy modelowe rozwiązanie dla systemu edukacji. Dlatego w raporcie <<Gościnna Polska 2022+>> piszemy o 5 różnych możliwościach zapewnienia im do niej dostępu” – mówił w rozmowie z Radio TOK FM  Jędrzej Witkowski, prezes Centrum Edukacji Obywatelskiej i jeden z autorów raportu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności