Aktualności

Nowa kampania społeczna #DoTablicy, którą realizujemy w ramach programu “1Planet4All - Razem dla klimatu”, uczy młodzież wpływania na rzeczywistość oraz zwiększa ich świadomość konsumencką. Dowiedz się, jak do niej dołączyć.
Nauczycielki, nauczyciele, dyrektorki, dyrektorzy oraz wszyscy zainteresowani! Uruchamiamy cykl, w którym otrzymacie wsparcie w radzeniu sobie z edukcyjnymi wyzwaniami związanymi z kryzysem migracyjnym w naszym kraju. Na stronie www.ceo.org.pl/ukraina znajdziecie wydarzenia oraz materiały edukacyjne, które opracowujemy i polecamy w ramach "Polska. Ukraina. Razem w szkole".
Umieszczamy również tutaj materiały i nagranie ze spotkania online, które spotkało się z tak dużym Waszym zainteresowaniem. Dziękujemy za zaufanie. Będziemy dalej aktywni w tym temacie w kolejnych dniach.
Jeśli chcesz, by polska szkoła dawała młodym ludziom doświadczenia, które mogą zadecydować o dobrej jakości życia i ich osobistym szczęściu, przekaż nam swój 1 % podatku.  KRS: 0000052758
Wchodzimy w drugi semestr tego niełatwego roku szkolnego. Dziś przedstawiamy nasze plany na wsparcie Was w czasie jego trwania.

Strony