Aktualności

Znacie i lubicie fanpejdż CEO na Facebooku? Codziennie zamieszczamy na nim ciekawe materiały, przydatne wskazówki, a także wiadomości dotyczące naszych programów. Dzięki nim możecie rozwijać się i angażować swoich uczniów do brania aktywnego udziału w zajęciach. Naprawdę warto do nas zajrzeć! :) 

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność Centrum Edukacji Obywatelskiej. By przekazać nam swój 1% w zeznaniu rocznym PIT podaj nasz numer KRS 0000052758.
Zobaczcie, z jakich programów i kursów CEO możecie skorzystać w tym semestrze/roku i nie czekajcie z zapisem. Ilość dostępnych miejsc ograniczona!
W dniu. 10 stycznia zakończyła się rekrutacja do programu Szkoła dla Innowatora. Nie było łatwo, ale spośród 402 zgłoszeń wyłoniliśmy 20 szkół. Dziękujemy za to ogromne zainteresowanie projektem!
Baner z Robertem Lewandowskim oraz hasłem kampanii
„Jesteś w mojej drużynie?” – pyta w najnowszym spocie kampanii Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj!” Robert Lewandowski. Akcja społeczna propagująca koleżeńskie zachowania wystartowała dziś po raz piąty.

Strony