Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Weronika Rzeżutka-Wróblewska

specjalistka ds. komunikacji weronika.rzezutka-wroblewska@ceo.org.pl

Zajmuje się komunikacją Działu Edukacji Globalnej i Ekologicznej. Współtworzy dwa międzynarodowe projekty dot. klimatu i migracji. Jest w nich odpowiedzialna za kampanie społeczne, pracę z dziennikarzami i organizację wydarzeń.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz socjologii stosowanej. Autorka publikacji prasowych. Współpracuje z Fundacją Centrum Badań i Edukacji im. Ryszarda Kapuścińskiego. W CEO pracuje ponad dwa lata. Wcześniej pełniła funkcję media officer w Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej. Podróżuje i pisze reportaże. Interesuje się etyczną komunikacją o świecie.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności