Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Marta Drabińska

koordynatorka ekspertka marta.drabinska@ceo.org.pl

Trenerka, koordynatorka, autorka materiałów edukacyjnych i scenariuszy zajęć o pracy metodą projektu, współpracy i komunikacji. Wspiera nauczycieli i nauczycielki w angażowaniu młodzieży i budowaniu z nimi relacji w programie „Młodzi w Akcji”. Współtworzyła m.in. internetową grę „Jak stawiasz granice?” oraz publikację „Ćwiczenia z myślenia”.

Czytaj więcej Zwiń

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła m. in. Szkołę Trenerów INTRA, szkołę trenerek odwagi, kurs dramy stosowanej i teatru forum. W CEO pracuje od 3 lat. Wcześniej realizowała projekty społeczne i kulturalne w różnych organizacjach (m.in. w Stowarzyszeniu Praktyków Dramy STOP-KLATKA, Caritas Polska), prowadziła także warsztaty rozwojowe i ewaluację działań.

Wróć do Zespół

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności