Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Katarzyna Małek

ekspertka ds. komunikacji katarzyna.malek@ceo.org.pl

Wspiera Fundację w komunikacji instytucjonalnej. Pomaga w strategicznych decyzjach z nią związanych, opracowuje koncepcje, a potem wraz z zespołem wciela je w życie. Dba o identyfikację wizualną oraz o to, by Centrum Edukacji Obywatelskiej skutecznie porozumiewało się z odbiorczyniami i odbiorcami.

Czytaj więcej Zwiń

Specjalizuje się w zarządzaniu komunikacją, ale równie chętnie samodzielnie prowadzi ją na co dzień. Czerpie inspiracje z marketingu, public relations, designu oraz sztuki.

Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej, a także konsultantką prostej polszczyzny (standard Uniwersytetu Wrocławskiego). Uczestniczy w kursie trenerskim Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Komunikacją zajmuje się od 9 lat, a w Centrum Edukacji Obywatelskiej pracuje od 2020 roku.

Moje artykuły

Czego nie robić w klasie w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie?

Katarzyna Leśniewska Katarzyna Małek Michał Tragarz
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku