Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Katarzyna Leśniewska

Koordynatorka ekspertka katarzyna.lesniewska@ceo.org.pl

Pedagog specjalny, socjoterapeuta, trener, autor. Od wielu lat zajmuje się problematyką pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu i organizacja szkoleń, opracowywaniu programów szkoleń, kursów e-learningowych, poradników i materiałów edukacyjnych adresowanych do pracowników oświaty. Zajmuje się również redakcją merytoryczną materiałów dla pracowników systemu oświaty.

Czytaj więcej Zwiń

Znajomość i doświadczenie w zakresie funkcjonowania placówek oświatowych zdobywała pracując w szkołach (w tym szkole przyszpitalnej), poradni psychologiczno-pedagogicznej, KOWEZ, CMPPP, ORE. Współpracowała także z innymi organizacjami pozarządowymi.

Moje artykuły

Czego nie robić w klasie w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie?

Katarzyna Leśniewska, Katarzyna Małek, Michał Tragarz
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności