Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Julia Godorowska

koordynatorka ekspertka julia.godorowska@ceo.org.pl

Autorka i współautorka kursów internetowych, scenariuszy zajęć i publikacji. Koordynuje projekty o współczesnych migracjach ludności. Dba o wzrost świadomości młodzieży o jej przyczynach i skutkach. Wspiera nauczycieli i nauczycielki, którzy prowadzą lekcje na temat. Od czasu wybuchu wojny w Ukrainie wraz z zespołem wspiera uczennice i uczniów, narażonych na długotrwały stres, w tym stres związany z wojną.

Czytaj więcej Zwiń

Jest absolwentką Międzywydziałowej Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Warszawskim i Celów zrównoważonego rozwoju w strategii firmy (Akademia Leona Koźmińskiego). Ukończyła kurs trenerski Szkoły Trenerskiej Organizacji Pozarządowych oraz kurs „Weź kurs na wielokulturowość” (Szkoła z klasą). W CEO pracuję od 2014 roku.

Moje artykuły

W sali widać kilkanaście osób - dwa rzędy młodzieży i mężczyznę, który jest pomiędzy nimi. Mężczyzna stoi i pokazuje palcem w przestrzeń. Młodzi ludzie uważnie go słuchają.

5 pytań, na które chcesz znać odpowiedź, zanim podejmiesz temat migracji i uchodźstwa

Julia Godorowska Elżbieta Krawczyk Weronika Rzeżutka-Wróblewska
Czytaj więcej

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku