Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
04/04/23

Wychowawca lub Wychowawczyni wypoczynku (2 osoby) i Kierownik lub Kierowniczka wypoczynku (1 osoba)

Zespół CEO |

Poszukujemy Wychowawczyni lub Wychowawcy wypoczynkowego (2 osoby) oraz Kierownika lub Kierowniczki wyjazdu (1 osoba).

Jeśli:

zapraszamy na letni obóz młodzieżowy, który odbędzie się w dniach 4-12 lipca 2023 na
terenie województwa lubelskiego (zapewniamy dojazd z i do Warszawy).

Obóz przeznaczony jest dla młodych rzeczników i aktywistów środowiskowych. Chcemy wzmacniać ich w skutecznym działaniu na rzecz globalnych wyzwań.

Oferujemy:

Podstawowe zadania obejmują:

Kierownik lub Kierowniczka będzie odpowiedzialny za:

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres mailowy pracadege@ceo.org.pl do 8.05.2023 roku.

Zgłoszenie powinno zawierać:

Jeśli są Państwo zainteresowani tym, by nadesłane dokumenty aplikacyjne zachować na kolejne rekrutacje, prosimy o odesłanie w treści CV lub maila następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, e-mail: dane.osobowe@ceo.org.pl, tel. 22 875 85 40 w celu prowadzenia przez CEO rekrutacji w przyszłości. Zapoznałem/zapoznałam się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie.


O Centrum Edukacji Obywatelskiej

Jesteśmy organizacją pozarządową, która wspiera szkoły. Inspirujemy je, by stosowały innowacyjne metody nauczania oraz poruszały z młodymi ludźmi tematy, które są ważne w życiu społecznym. Co roku współpracujemy z 40 000 nauczycieli i dyrektorów z 10 000 szkół w całym kraju.

Dzięki naszym rozwiązaniom szkoły uczą skuteczniej. Młodzi ludzie angażują się w swoją edukację, lepiej rozumieją współczesny świat i potrafią go zmieniać.

Prowadzimy m.in. programy dla nauczycieli i dyrektorów, akredytowaną placówkę doskonalenia nauczycieli i wydawnictwo. Jesteśmy największą edukacyjną organizacją pozarządową w Polsce. Działamy od 1994 r.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności