Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
13/03/23

Koordynator/ka Latarnika Wyborczego i Młodzi Głosują 2023

Zespół CEO |

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w charakterze koordynatorki/a naszych działań z zakresu edukacji politycznej: narzędzia Latarnik Wyborczy (latarnikwyborczy.pl) oraz projektu Młodzi Głosują.

Latarnik jest najpopularniejszym w Polsce narzędziem pozwalającym porównywać własne poglądy z poglądami komitetów wyborczych lub kandydatów w wyborach prezydenckich. Test Latarnika wypełniają miliony osób – 2,5 mln przed wyborami parlamentarnymi 2019 i 2 mln przed wyborami prezydenckimi 2020. Obecnie pracujemy nad przygotowaniem Latarnika do wyborów parlamentarnych 2023.

„Młodzi głosują” to akcja społeczna, w której szkoły przeprowadzają symulację wyborów. W ten sposób zachęcają młodych ludzi do udziału w życiu publicznym.

Twoje zadania jako Koordynatora/ki

Szukamy osoby, która zarządzała projektami i ma wiedzę o bieżącej polityce

Jako koordynatorka/koordynator potrzebujemy Twojego:

Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia prostych materiałów graficznych do użytku w mediach społecznościowych.

Oferujemy pracę w organizacji non-profit o wieloletnim doświadczeniu

Proponujemy Ci zatrudnienie elastyczne czasowo: na umowę o pracę, umowę zlecenie lub w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej w wymiarze optymalnie 1 etatu. Wynagrodzenie będzie dostosowane do Twojego doświadczenia i kompetencji.

Jeśli zdecydujesz się z nami współpracować zyskasz:

Prześlij swoje CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego na latarnikwyborczy[at]ceo.org.pl.

ZADANIE REKRUTACYJNE:

Napisz, jakie zmiany wydają się Tobie potrzebne do wprowadzenia w nowej edycji Latarnika Wyborczego, żeby było to narzędzie w jak największym stopniu osiągnęło następujące cele:

Opisz w kilku akapitach co Twoim zdaniem jest potrzebne, żeby to osiągnąć i jakie podjął/podjęłabyś pierwsze kroki w tym celu zaczynając pracę.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
Na zgłoszenia czekamy do 26 marca 2023 r.

W CV prosimy przesyłać wyłącznie następujące dane: imię (imiona) i nazwisko, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie/kursy/szkolenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, inne ważne dla potrzeb rekrutacji – wskazane przez osobę zgłaszającą kandydaturę.

Do zgłoszenia powinna zostać dołączona klauzula następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, email dane.osobowe@ceo.org.pl 875 85 40 w celu prowadzenia rekrutacji.

Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie wysyłając mail z informacją na adres dane osobowe@ceo.org.pl

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w rekrutacji.

Wiem, że moje dane mogą być powierzane do przetwarzania podmiotom, które świadczą na rzecz CEO usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, z zastrzeżeniem, że te podmioty nie nabywają prawa do samodzielnego przetwarzania tych danych, a jedynie do wykonywania poleceń CEO w tym zakresie.

Wiem, że moje dane będą przechowywane do zakończenia rekrutacji.

Wiem, że mam prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo przenoszenia danych. Dopuszczalność korzystania z poszczególnych praw zależy od podstawy prawnej konkretnego przetwarzania.

Wiem, że mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym, by nadesłane dokumenty aplikacyjne zachować na kolejne rekrutacje, prosimy o odesłanie w treści CV lub maila następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, e-mail: dane.osobowe@ceo.org.plotwiera się w nowej karcie, tel. 22 875 85 40 w celu prowadzenia przez CEO rekrutacji w przyszłości. Zapoznałem/zapoznałam się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie”.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności

 
Przekaż 1.5% podatku