Współpracując z nami jako ekspertka/ekspert ds. komunikacji, będziesz projektować komunikację dla jednej z największych w Polsce edukacyjnych organizacji non-profit. Dołącz do nas i razem z naszym zespołem inspiruj szkoły do tego, by lepiej przygotowywały młodych ludzi do życia we współczesnym świecie.
Twoje zadania jako eksperta/ekspertki ds. komunikacji w CEO
- Będziesz tworzyć przekazy instytucjonalne Centrum Edukacji Obywatelskiej:
– zarządzać komunikacją na stronie i blogu, a także na Facebooku i LinkedIn oraz przygotowywać treści do niej przy wsparciu specjalisty ds. komunikacji;
– opracowywać materiały związane ze strategią marki (ulotki, prezentacje, wideo);
– prowadzić działania z zakresu public relations.
- Będziesz uczestniczyć w strategicznym planowaniu komunikacji Fundacji:
– formułować cele i proponować sposoby ich osiągania;
– tworzyć rekomendacje dotyczące marki, oferty produktowej czy relacji z interesariuszami;
– identyfikować potrzeby instytucji związane z profesjonalizacją komunikacji.
- Będziesz odpowiadać za komunikację poszczególnych produktów: wydarzeń, programów i inicjatyw Fundacji. Dla wybranych z nich stworzysz koncepcje komunikacji, dobierzesz narzędzia i zaplanujesz ich użycie w czasie, tak, by jak najskuteczniej docierać z naszą ofertą do nauczycieli, dyrektorów oraz innych osób, które pracują w szkołach.
- Będziesz realizować zadania z obszaru marketingu internetowego: newslettery i mailingi, kampanie reklamowe w mediach społecznościowych oraz na platformach internetowych dla szkół.
- Będziesz zarządzać identyfikacją wizualną Fundacji oraz tworzyć rekomendacje językowe dot. na przykład nazw własnych produktów.
- Będziesz konsultować działania specjalistów i specjalistek ds. komunikacji w poszczególnych działach tak, by zadbać o spójność komunikacji zewnętrznej Fundacji. Twoim zadaniem będzie zarządzanie pracami w tym obszarze.
- W przyszłości będziesz: zarządzać swoim własnym zespołem.
Szukamy osoby, która ma doświadczenie w zarządzaniu komunikacją oraz dobrze czuje się w pracy kreatywnej
Jako ekspertka/ekspert ds. komunikacji potrzebujemy, abyś potrafiła lub potrafił:
- tworzyć strategie komunikacji do różnych grup interesariuszy, zarządzać marką i ofertą produktową;
- prowadzić komunikację online (np. zarządzać kontem firmowym i stroną na Facebooku, obsługiwać LinkedIn, obsługiwać stronę internetową nie tylko pod kątem dodawania nowych treści, lecz także zmian w architekturze informacji);
- planować komunikację w czasie (np. stworzyć harmonogram kampanii reklamowej, opracować plan publikacji treści na blogu);
- opracowywać koncepcje promocji wydarzeń, programów oraz materiałów edukacyjnych (wykorzystywać do tego metody związane z badaniem potrzeb odbiorców oraz narzędzia adekwatne do danego projektu);
- pisać i redagować teksty do różnych grup docelowych i o różnym charakterze (np. teksty do przedstawicieli administracji publicznej lub przekazy do nauczycieli wychowania fizycznego);
- koordynować i konsultować działania komunikacyjne innych członkiń i członków zespołu;
- myśleć o wielu aspektach jednocześnie i być skutecznym również wtedy, gdy w projekcie pojawiają się zmiany.
Zapraszamy do zgłoszeń osoby, które mają co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku komunikacyjnym, marketingowym lub PR.
Dodatkowym atutem będzie, jeśli:
- wiesz jak używać prostego języka;
- interesujesz się edukacją.
Oferujemy Ci pracę w dużej fundacji oraz perspektywę awansu na stanowisko managerskie
Proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
Wynagrodzenie 7500-8500 zł brutto (umowa o pracę) lub 8000-9200 zł brutto (B2B); kwota do negocjacji, jeśli masz doświadczenie managerskie.
Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zyskasz:
- pracę na partnerskich zasadach w zespole komunikacyjnym razem ze specjalistą ds. komunikacji;
- hybrydowy tryb pracy (2 dni stacjonarnie, 3 dni zdalnie);
- biuro w centrum Warszawy (Śródmieście);
- możliwość rozwoju i dzielenia się swoimi kompetencjami komunikacyjnymi w środowisku non-profit;
- współpracę z aktywnym i twórczym zespołem – specjalistami i ekspertkami edukacyjnymi.
Prześlij swoje CV na praca[at]ceo.org.pl oraz napisz w mailu, dlaczego zdecydowałaś lub zdecydowałeś się do nas aplikować.
W tytule wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 25 maja.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Przesłane CV będziemy analizować na bieżąco. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
W CV prosimy przesyłać wyłącznie następujące dane: imię (imiona) i nazwisko, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie/kursy/szkolenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, inne ważne dla potrzeb rekrutacji – wskazane przez osobę zgłaszającą kandydaturę.
Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany tym, by nadesłane dokumenty aplikacyjne zachować na kolejne rekrutacje, prosimy o odesłanie w treści CV lub maila następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, e-mail: dane.osobowe@ceo.org.pl, tel. 22 875 85 40 w celu prowadzenia przez CEO rekrutacji w przyszłości. Zapoznałem/zapoznałam się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie”.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: https://ceo.org.pl/wp-content/uploads/2022/08/Informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-CEO.pdf