Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
11/05/23

Ekspertka lub ekspert ds. komunikacji

|

Współpracując z nami jako ekspertka/ekspert ds. komunikacji, będziesz projektować komunikację dla jednej z największych w Polsce edukacyjnych organizacji non-profit. Dołącz do nas i razem z naszym zespołem inspiruj szkoły do tego, by lepiej przygotowywały młodych ludzi do życia we współczesnym świecie.

Twoje zadania jako eksperta/ekspertki ds. komunikacji w CEO

 1. Będziesz tworzyć przekazy instytucjonalne Centrum Edukacji Obywatelskiej:
  – zarządzać komunikacją na stronie i blogu, a także na Facebooku i LinkedIn oraz przygotowywać treści do niej przy wsparciu specjalisty ds. komunikacji;
  – opracowywać materiały związane ze strategią marki (ulotki, prezentacje, wideo);
  – prowadzić działania z zakresu public relations.
 1. Będziesz uczestniczyć w strategicznym planowaniu komunikacji Fundacji:
  – formułować cele i proponować sposoby ich osiągania;
  – tworzyć rekomendacje dotyczące marki, oferty produktowej czy relacji z interesariuszami;
  – identyfikować potrzeby instytucji związane z profesjonalizacją komunikacji.
 1. Będziesz odpowiadać za komunikację poszczególnych produktów: wydarzeń, programów i inicjatyw Fundacji. Dla wybranych z nich stworzysz koncepcje komunikacji, dobierzesz narzędzia i zaplanujesz ich użycie w czasie, tak, by jak najskuteczniej docierać z naszą ofertą do nauczycieli, dyrektorów oraz innych osób, które pracują w szkołach.
 1. Będziesz realizować zadania z obszaru marketingu internetowego: newslettery i mailingi, kampanie reklamowe w mediach społecznościowych oraz na platformach internetowych dla szkół. 
 1. Będziesz zarządzać identyfikacją wizualną Fundacji oraz tworzyć rekomendacje językowe dot. na przykład nazw własnych produktów.
 1. Będziesz konsultować działania specjalistów i specjalistek ds. komunikacji w poszczególnych działach tak, by zadbać o spójność komunikacji zewnętrznej Fundacji. Twoim zadaniem będzie zarządzanie pracami w tym obszarze.
 1. W przyszłości będziesz: zarządzać swoim własnym zespołem.

Szukamy osoby, która ma doświadczenie w zarządzaniu komunikacją oraz dobrze czuje się w pracy kreatywnej

Jako ekspertka/ekspert ds. komunikacji potrzebujemy, abyś potrafiła lub potrafił:

Zapraszamy do zgłoszeń osoby, które mają co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku komunikacyjnym, marketingowym lub PR. 

Dodatkowym atutem będzie, jeśli:

Oferujemy Ci pracę w dużej fundacji oraz perspektywę awansu na stanowisko managerskie

Proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B. 
Wynagrodzenie 7500-8500 zł brutto (umowa o pracę) lub 8000-9200 zł brutto (B2B); kwota do negocjacji, jeśli masz doświadczenie managerskie.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zyskasz:

Prześlij swoje CV na praca[at]ceo.org.pl oraz napisz w mailu, dlaczego zdecydowałaś lub zdecydowałeś się do nas aplikować.

W tytule wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 25 maja.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Przesłane CV będziemy analizować na bieżąco. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami. 

W CV prosimy przesyłać wyłącznie następujące dane: imię (imiona) i nazwisko, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie/kursy/szkolenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, inne ważne dla potrzeb rekrutacji – wskazane przez osobę zgłaszającą kandydaturę.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany tym, by nadesłane dokumenty aplikacyjne zachować na kolejne rekrutacje, prosimy o odesłanie w treści CV lub maila następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, e-mail: dane.osobowe@ceo.org.pl, tel. 22 875 85 40 w celu prowadzenia przez CEO rekrutacji w przyszłości. Zapoznałem/zapoznałam się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie”.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: https://ceo.org.pl/wp-content/uploads/2022/08/Informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-CEO.pdf 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności