Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
22/01/24

Dyrektor operacyjny/Dyrektorka operacyjna

Zespół CEO |

Jesteśmy największą edukacyjną organizacją pozarządową w Polsce, a naszą misją jest wspieranie szkół i zmiana systemu edukacji. Działamy jako fundacja od 30 lat. W naszych rozwiązaniach łączymy wiedzę ekspercką oraz perspektywę osób, które na co dzień pracują w szkołach. Współpracujemy z nauczycielami, nauczycielkami i dyrekcjami szkół.

Proponujemy im nowe metody nauczania oraz tematy do podjęcia w szkole. Dzięki nim uczniowie i uczennice angażują się w swoją edukację i lepiej radzą sobie z wyzwaniami współczesnego świata.

Prowadzimy programy, które rozwijają wiarę we własne możliwości, otwartość oraz krytyczne myślenie. Uczymy współpracy i odpowiedzialności, zachęcamy do zaangażowania w życie publiczne i działania na rzecz innych. Śledzimy bieżące trendy i odpowiadamy na edukacyjne wyzwania, które pojawiają się w zmiennej rzeczywistości.

W związku z rozwojem Organizacji, poszukujemy Dyrektora operacyjnego/Dyrektorki operacyjnej.

Celem kluczowym tej roli jest rozwijanie zdolności operacyjnych i przygotowanie organizacji do wzrostu.

Pracując na tym stanowisku, będziesz mieć możliwość współpracy z aktywnym i twórczym zespołem pasjonatów – specjalistów i ekspertów edukacyjnych. Będziesz także częścią największej polskiej organizacji non-profit, która działa w sektorze edukacji i realnie wpływa na doświadczenia szkolne około miliona uczniów rocznie.

Odpowiedzialność

Zakres odpowiedzialności Dyrektora operacyjnego/Dyrektorki operacyjnej:

1. Zarządzanie funkcjonowaniem podległych struktur wsparcia: działu finansowo-księgowego, działu narzędzi internetowych, działu administracyjnego i zasobów ludzkich. W szczególności:

2. Odpowiedzialność za realizację strategii Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej w obszarze rozwoju organizacyjnego:

3. Nadzór nad procesem tworzenia i realizacji planów finansowych, planów płynnościowych
oraz rozliczania projektów i innych działań organizacji z grantodawcami.

4. Nadzór nad kwestiami formalnymi związanymi z realizacją projektów i prowadzoną przez
Fundację działalnością statutową oraz gospodarczą, w szczególności przepływem
dokumentów w organizacji.

5. Wsparcie rozwoju działalności gospodarczej Fundacji na bazie zgromadzonego w organizacji
know-how – zbudowanie oferty produktowej i usługowej wraz z działaniami
wdrożeniowymi, marketingowymi i sprzedażowymi.

Oczekiwane kompetencje

Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy:

Oferujemy
Przebieg rekrutacji

Jeśli ta rola brzmi dla Ciebie interesująco, zapraszamy do aplikowania pod adresem: cv@ceo.org.pl

Prosimy, aby:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEO dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie prosimy mieć na uwadze, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności