Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
17/08/22

Dyrektor/ dyrektorka zarządzająca pionem finansowym i administracyjnym

|

Centrum Edukacji Obywatelskiej
poszukuje
     dyrektora zarządzającego / dyrektorki zarządzającej pionem finansowym i administracyjnym

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy i nadzór nad funkcjonowaniem struktur wsparcia (działu finansowo-księgowego, działu narzędzi internetowych, działu administracyjnego i zasobów ludzkich).

Ważne dla nas:

Mile widziane:

Zakres odpowiedzialności:

Praca w CEO to:

Zapraszamy do udziału w rekrutacji zarówno osoby z doświadczeniem managerskim w III sektorze, jak i dotąd związane ze środowiskiem biznesu, które chciałyby przenieść dobre praktyki zarządzania na grunt pozarządowy.

Jeżeli masz w sobie motywację do zaangażowania się w działania organizacji non-profit, której misją jest wspieranie szkół i zmiana systemu edukacji w Polsce, dołącz do zespołu Centrum Edukacji Obywatelskiej i rozwijaj się razem z nami!

Czekamy na aplikacje do 7 września 2022 roku (środa) za pośrednictwem systemu.

W procesie rekrutacji wspiera nas SELF AND TEAM Magdalena Szubert, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25691. Klauzula informacyjna RODO

Treść ogłoszenia na dyrektora/kę zarządzająca w pdf

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności