Poszukujemy mentorów do programu edukacyjnego

Centrum Edukacji Obywatelskiej poszukuje osób do przeprowadzenia mentoringu – pracy z zespołami szkolnymi online podczas programu „Szkoła Demokracji”, realizowanego w ramach projektu „Akademia Demokracji”, w terminie od listopada 2020 do czerwca 2021 dla jego uczestników (młodzież w wieku 14-19 lat).

Program dotyczy samorządności uczniowskiej. Szukamy osób, które mają doświadczenie w pracy ze szkołami lub w szkołach w tym temacie.

Mentoring odbywał się będzie poprzez narzędzia internetowe – platformę programu, mail i wybrane narzędzia i komunikatory online. Szacowany czas mentoringu to łącznie min. 18 i maks. 26 godzin dydaktycznych (od 13,5 do 19,5 godzin zegarowych) pracy z jednym zespołem szkolnym.

Praca polega na udzieleniu informacji zwrotnych do 6 relacji dla zespołów szkolnych na platformie, odpowiadanie na pytania m.in. poprzez mail, platformę oraz odbyciu 2 spotkań konsultacyjnych online po 1,5 godziny. Wynagrodzenie za pracę z jedną szkołą wyniesie maksymalnie od 450 do 650 zł brutto (w zależności od liczby relacji ostatecznie dodanych przez zespół i stawki podanej przez Oferenta przy składaniu oferty). Każdy mentor będzie pracował z 8 do 20 zespołami szkolnymi.

Jak się zgłosić?

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu do dnia 23.11.2020 (poniedziałek) do godziny 10:00.

 

Więcej informacji i wymagane dokumenty w samej treści zapytania na stronie:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/16741

 

 

grafika w kolorach projektu, zawierająca zdjęcie dwojga młodych ludzi siedzących przy laptopie oraz pole tekstowe