Przekaż 1% podatku Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Rzeczywistość dookoła nas jest bardzo dynamiczna. Codziennie stykamy się z ogromną ilością informacji, z których musimy wybierać te najistotniejsze. Zmienia się nie tylko krajobraz społeczny, lecz także rynek pracy. By dobrze funkcjonować we współczesnym świecie, potrzebna jest wiedza o nim oraz umiejętności takie jak krytyczne myślenie, współpraca, empatia oraz odpowiedzialność za siebie i innych. Wierzymy, że rozwijać je może mądrze działająca szkoła. Jeśli myślisz podobnie, przekaż nam swój 1% podatku (KRS: 0000052758).

 

W Centrum Edukacji Obywatelskiej od 28 lat inspirujemy nauczycieli i dyrektorów do poruszania w szkole tematów takich jak zmiany klimatu czy migracje, a także wykorzystywania na lekcjach nowoczesnych narzędzi (np. filmów) oraz wzmacniania samorządności. Dostarczamy im także niezbędne wskazówki z zakresu pedagogiki, psychologii i organizacji pracy szkoły. 

 

Jeśli chcesz, by polska szkoła dawała młodym ludziom doświadczenia, które mogą zadecydować o dobrej jakości ich życia i osobistym szczęściu, przekaż nam swój 1 % podatku. 

 

Twoje wsparcie pozwoli nam docierać do kolejnych nauczycieli i dyrektorów. Zorganizujemy dla nich długoterminowe programy edukacyjne, warsztaty oraz kursy online. Będziemy także tak jak dotychczas tworzyć materiały dydaktyczne oraz organizować wydarzenia w odpowiedzi na wyzwania, które pojawiają się w edukacji często z dnia na dzień. 

 

KRS: 0000052758