Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
konferencje

Letnia Szkoła Dyrektorów – edycja otwarta

Wszystkich dyrektorów i dyrektorki zapraszamy na konferencję, która dostarczy wiedzy, narzędzi i inspiracji potrzebnych do budowania silnej społeczności szkolnej i zaangażowanego zespołu nauczycieli. Odbędzie się 18 i 19 sierpnia 2022 r. w malowniczo położonym hotelu w Falentach pod Warszawą.

Dyrektor i wicedyrektor potrzebuje wsparcia i uznania rady pedagogicznej, rodziców oraz uczniów do tego, by sprawnie zarządzać szkołą. Przyjedź na nasze wydarzenie, żeby dowiedzieć się:

Zaplanowaliśmy szereg warsztatów oraz spotkania z cenionymi ekspertkami i ekspertami odnośnie trzech tematów ważnych dla Waszej dyrektorskiej pracy: budowania drużyny, wychowania i przywództwa edukacyjnego. Głos teoretyczny będzie się przeplatał z perspektywą praktyków, a rozważania będą sąsiadowały z omówieniem konkretnych rozwiązań.

Wśród prowadzących są eksperci i trenerzy programu Szkoła ucząca się, którzy na co dzień pracują w szkołach: Marta Hołub, Justyna Franczak, Przemysław Kluge, Katarzyna Olejnik, Janina Stojak, Aleksandra Mikulska. Gościem specjalnym będzie Aleksander Pawlicki (nauczyciel, trener, wykładowca w Szkole Edukacji PAF i UW).

5 kobiet siedzi w kręgu. Rozmawiają z dużym zaangażowaniem.
Letnia Szkoła Dyrektorów to okazja do spotkania dyrektorów i wicedyrektorów szkół o podobnych potrzebach i doświadczeniach.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)]. Nasza polityka prywatności