Aktualności

Już jest oferta programów edukacyjnych Centrum Edukacji Obywatelskiej na rok szkolny 2022/2023. Zobaczcie, co przygotowaliśmy!
Letnia Szkoła Dyrektorów to wydarzenie, które dostarczy Wam wiedzy, narzędzi i inspiracji potrzebnych do budowania silnej społeczności szkolnej i zaangażowanego zespołu nauczycieli. Odbędzie się 18 i 19 sierpnia 2022 r. w malowniczo położonym hotelu w Falentach pod Warszawą.
Nowa kampania społeczna #DoTablicy, którą realizujemy w ramach programu “1Planet4All - Razem dla klimatu”, uczy młodzież wpływania na rzeczywistość oraz zwiększa ich świadomość konsumencką. Dowiedz się, jak do niej dołączyć.
Nauczycielki, nauczyciele, dyrektorki, dyrektorzy oraz wszyscy zainteresowani! Uruchamiamy cykl, w którym otrzymacie wsparcie w radzeniu sobie z edukcyjnymi wyzwaniami związanymi z kryzysem migracyjnym w naszym kraju. Na stronie www.ceo.org.pl/ukraina znajdziecie wydarzenia oraz materiały edukacyjne, które opracowujemy i polecamy w ramach "Polska. Ukraina. Razem w szkole".
Umieszczamy również tutaj materiały i nagranie ze spotkania online, które spotkało się z tak dużym Waszym zainteresowaniem. Dziękujemy za zaufanie. Będziemy dalej aktywni w tym temacie w kolejnych dniach.

Strony