Świętujemy 25 lat naszej organizacji!

We wtorek świętowaliśmy w Centrum Edukacji Obywatelskiej 25-lecie! Ważny i wzruszający moment! Jubileuszem cieszyliśmy się z kilkuset uczestnikami naszych programów, którzy wzięli udział w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych  oraz przyjaciółmi i partnerami.

Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami!

 

Jędrzej Witkowski, Prezes Centrum Edukacji Obywatelskiej mówił, że od ćwierćwiecza napędza nas marzenie o tym, by wszyscy młodzi ludzie wspominali swoją szkołę z uśmiechem. Mówił też o tym, że wszyscy chcemy być dumni z polskiej szkoły. Szkoły mądrej, rozwijającej, ciekawej. Szkoły stawiającej młodego człowieka w centrum. Szkoły przygotowującej młodych ludzi do życia w zmieniającym się świecie. Szkoły szanującej nauczycieli i dyrektorów.
 

Jacek Strzemieczny, wieloletni Prezes Centrum Edukacji Obywatelskiej stwierdził, że współpraca z CEO, wymaga od nauczycieli i nauczycielek oraz dyrekcji odwagi - bo nasze propozycje nie są łatwe. Wymagają dużego zaangażowania i przełamywania schematów. Alicja Pacewicz, współzałożycielka CEO mówiła, że CEO to jej całe zawodowe życie i że jest z tego bardzo dumna.
 

Dziękujemy, że byliście tego z nami, dziękujemy, że od 25 lat jesteście otwarci i gotowi na nasze propozycje. Wierzymy, że razem zmieniamy polską szkołę.

 

Dziękujemy!

 

| 25 lat | 10 000 szkół | 200 000 przeszkolonych nauczycieli | 500 000 uczniów korzystających z naszych podręczników | 5 mln młodych ludzi w naszych programach |

 

Fot. Tomek Kwiręg